Airdrop ile Para Kazanma *2022*

Dönemin popüler kazanç yolu “Airdrop ile para kazanma“, bunu araştırdık. Airdrop, piyasaya yeni sürülecek olan kripto paraların kullanıcılara ücretsiz şekilde dağıtılması anlamına gelmektedir. Havandan gelen yardım anlamını taşıyan airdrop üretilen ya da üretilecek olan coinleri ücretsiz şekilde dağıtarak tanıtımlarını yapmak ve çok kısa bir süre zarfı içerisinde çok sayıda kullanıcıya ulaşmak adına yapılmaktadır.

Airdrop ile Para Kazanma

KYC Nedir ?

Airdrop ile Para Kazanmayı öğrenmek istiyorsanız bunu bilmelisiniz. Bazı airdroplara katılmak adına nüfus bilgilerinizi bazı durumlarda ise kimliğiniz ile birlikte fotoğrafınızı ibraz etmeniz gerekir. Bunun sebebi kanunsal olarak zorunluluk tutulmasıdır. Kimlik belgeleriniz gerek dünyada gerekse Türkiye’de kurulan ve coin dağıtımı yapan borsalarda kara para aklama gibi hadiselerin önüne geçmek adına talep edilmektedir.

Türk borsalarında sizde ikametgah belgesi talep edilmesinin de nedeni budur. Herhangi bir şüpheli işlem yapılması durumunda kanunlar gereğince gerekli mecralara bilgi verilmesi zorunludur. Dünyanın ileri gelen borsaları da aynı şekilde bilgileri almaktadır. Kimlik ve ikametgah bilgilerinin istenmesinin bir diğer nedeni ise bot olmadığınızın anlaşılmasıdır. Bu sayede aynı kişinin birden çok üye olmasının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Airdrop ile Para Kazanma

Airdroplara Nasıl Katılınır ?

Peki Airdrop ile Para Kazanmaya nasıl başlarsınız? İlk olarak airdrop yapabilecek coinlerin bulunması gerekmektedir. Coin üreticilerin kendi internet sayfaları üzerinden bu bilgiye ulaşmak oldukça kolaydır. Bazı coin üreticileri kullanıcılarına şartsız olarak coin verirken bazı üreticiler ise belirli koşullar koyarak coin dağıtmaktadır.

Unutmamanız gereken nokta katılmayı düşündüğünüz airdropları mutlaka araştırmanız gerektiğidir. Ne kadar çok kazanmanızı sağlayan airdrop bulunuyorsa bir o kadar da sahte sistem mevcuttur. Bu nedenle güvenmediğiniz hiçbir yere kimlik bilgilerinizi vermemeye özen göstermeniz gerekir.

Buna benzer içerikler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorum yapın