7 Önemli Coin Ön Satış Siteleri

Coin ön satış siteleri sayesinde sizlerde daha piyasaya sürülmeden yapılan ön satışlar sayesinde kar ya da zarar edebilirsiniz. Dikkat edin kar ya da zarar demekteyiz. Çünkü bazı kripto paralar önerilen satış fiyatından daha düşük bir fiyata listelenebilir. Belki sonrasında da düşüş ve yükseliş sağlayabilir.

Kripto para ön satış siteleri aslında birçok platformda mevcuttur. Genel olarak güvenilir platformlarla beraber bu coinlerin kendi sitelerinde yaptıkları satışlarda mevcuttur. Sizlere ilk olarak güvenilir borsaları anlatarak sonrasında şu an ön satışların ne durumda olduğunu anlatacağız.

Coin Ön Satışları Siteleri

Coin Ön Satış Yapan Siteler

Coin ön satış yapan borsalar genel anlamda aşağıdaki gibidir.

 1. Binance
 2. Kucoin
 3. Gate.io
 4. Huobi
 5. Coinlist
 6. Mexc
 7. WhileFin
 8. Vb. borsalar.

Tüm bu borsalar sizlere dönemsel olarak ön satış sunmaktadır. Bunların içinde günümüzde en sık sunum yapan ise Gate.io ve Coinlist’tir. Diğer borsalar ise daha nadir aralıklarla satış sunmaktadır. Özellikle geçtiğimiz günlerde undo adlı tokenin ön satışına katıldığımız coinlist borsası buna benzer kaliteli projeleri sıklıkla yayınlamaktadır.

Peki biz bunları nereden nasıl bileceğiz diyor olabilirsiniz. Sayfamızda buna benzer ön satış haberleri veya Telegram kanalımızda buna benzer haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Coinlist borsasına kayıt olarak hem indirim hem ödül hem de ön satış tekliflerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer borsaların kayıt linki de üzerine tıkladığınızda açılacaktır. Bir çoğunda sizler için indirim ve ödül bulunmaktadır. Kaçırmamak için hemen şimdi kayıt olabilirsiniz. Ve bu ödülleri sayfamızdaki yazılardan takip ederek alabilirsiniz.

Coin Ön Satış Siteleri

Coin Ön Satış Siteleri

Coin ön satış yapan siteleri genel olarak listeyen bir web sayfası mevcuttur. Sizlerde buradaki sayfayı ziyaret ederek güncel satışları buradan takip edebilirsiniz. Hatta sitede satışlar için verilmiş değerlerde mevcuttur.

Kripto Para Ön Satış İşlemine Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Coin ön satışlarına katılmak genellikle avantajlı olabilirken dezavantajlarda yaratabilmektedir. Sizlere kesinlikle yatırım tavsiyesi almamanız gerektiğini ve bu işlerimi detaylı olarak araştırarak yapmanız gerektiğiniz tekrardan belirtmek isteriz.

Coin ön satış avantajları

 • Listeleme sonrası aldığınız fiyattan yüksek fiyata satma fırsatı
 • Airdrop kazanma şansı
 • NFT kazanma şansı
 • Uzun vade de getiri yönetimi
 • Düşük maliyetler

Coin Ön Satış Dezavantajları

 • Risk, aldığınız fiyattan aşağı düşme riski.
 • Zaman, birçok ön satış sonrasında tekrar satabilmeniz için bekletir. Aslında bu bir avantaj diyebiliriz. Böylelikle yeni coin hızlıca değer kaybetmez aksine değer korur.
 • Kaybetme riski, çok iyi araştırmış ve çok güveniyor olabilirsiniz. Fakat kaybetme riski her zaman vardır.

Aslında bakacak olursak düşük maliyetli ve riski düşük ön satışlar bir avantaj sağlayabilir. Düşük sermayesi olanlar içinde oldukça güzel olabilir. Ayrıca hiç sermayesi olmayanlar içinde AİRDROP sayfamız ve kanalımız sayesinde kendilerine airdroplar sayesinde sermaye oluşturabilir.

Uyarı: Yatırım yaparken de satarken de kar alırken de zarar ederken de YALNIZSINIZ. – Özgür Demirtaş

Yorum yapın