Değerlenecek Olan Coinler ( Kripto Paralar ) 2021 Güncel

Daha önce geleceği olan yeni kripto paralar listesini sizler için hazırlamıştık. Şimdi de sizler için değerlenecek olan coinleri ( Kripto Paraları ) listelemek istedik. O listenin devamı şeklinde düşünebilirsiniz. Geleceği olan yeni coinler listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Son dönemlerde sansosyonal olarak borsalarda değişimler yaşayan sanal paralar zaman içinde olumlu olumsuz yüzlerini bize gösterecektir. Bu alanda çeşitlilik konusunda dünya çapında kendini kanıtlamış olan Binance uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Türk borsalardan ise her zaman güçlü duruşundan ötürü BtcTürk‘ü kullanmalısınız.

Zamanımızın kaçınılmaz çağı olarak görülen, kimileri için ise balon olduğu iddia edilen bu sanal paralar kabul etsekte, etmesekte artık hayatımızda. Normal bir borsa mantığı ile sabırlı olduğunuz sürece zarar etmeyeceğiniz bir platform diyebiliriz. Acelecilik ve özellikle arkadaş tavsiyeleri ile yaptığınız yatırımlar sizi üzebilir. Borsa okuma sistemini çözmeniz ve bu konuda uzman birinden eğitim almanızı öneriyoruz. Böylelikle değerlenecek olan kripto paralar için kendi yorumunuzu kullanabilirsiniz.

Değerlenecek Olan Coinler ( Kripto Paralar )

1-Polygon (MATIC)

Değerlenecek olan coinler arasında ilk sırada gösterilmektedir. Yatırımcı Mark Cuban bu coin için yatırım yaptığını kendi hesabından doğrulamıştı. Görünüşe göre 10 günlük serüvende oldukça güzel çıkışlar yaşamış olan bu coin değerlenecek olan kripto paralar açısından önemli bir yere sahip.

Yapılan 30 maddelik araştırma sonucu 24 maddesinde ulaşılan sonuç gelecek vaad eden bir coin olduğunu gösteriyor. Tabii ki yatırım tavsiyesi değil ama dikkatle incelemelisiniz.

Değerlenecek Olan Coinler ( Kripto Paralar )

2-Merkezsiz Bölge (MANA)

Bu kripto para birimi ile ilgili olan önemli bir detay bulunmakta. İster bireysel ister şirket kayıtlarında olsun. Kayıtlı olanlar sanal arsa alabilmektedir. Yanlış okumadınız, her şeyin sanallaştığı dünyamızda sanal arsa alabilirsiniz. Bu şekilde sistemin size sağladığı 3D builder ile ev ya da mağaza inşaa edebilirsiniz. Yine bu inşaatlar sonucu içlerinde satışlar yapabilirsiniz.

Çağımızın sanal dünyasına hoş geldiniz. Gelecekte değerlenecek olan coinler arasında nerede olacağı belirsiz gibi gözüksede globalleşen dünya içinde sanal ortamın epey değerli hale geleceği kesin.

Değerlenecek Olan Coinler ( Kripto Paralar )

3-SushiSwap (SUSHI)

İsmi biraz sizleri güldürebilir. Hatta garipte gelebilir. Ama yaptıklarını okuduğunuzda bu kadar basit bir şey olmadığını göreceksiniz. Uniswap borsasına 2020 yılında giriş yapmış olup adını kısa sürede geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. Ünlü uzmanlar bu koin hakkında değerinin altında olduğunu söylemektedir. Bu da gelecekte değerlenecek olan bir coin olabileceğini bizlere göstermektedir. Yapılan endeks çalışmalarında yarı yarıya düşüş ve çıkış göstermiş olsa da genel olarak yıl sonunda değerinin zirvesini göreceği yönünde.

Değerlenecek Olan Coinler ( Kripto Paralar )

4-Basic Attention Token ( BAT)

Değerlenecek olan coinler arasına BAT’ı ekleme nedenimiz kurucularının mozilla firefox kurucusu olan ve JavaScript’in oluşturulma ekibinde yer alanların olmasından ötürüdür. Ayrıca yaşanan dalgalanmalar ile kendi rakipleri arasında ayakta kalıp yukarı yönlü hareket eden bir sanal para olmasından ötürü, gelecekte değerlenecek olan kripto paralar arasına girmesi için iyi bir sebep. BAT brave tarayıcısına ait olmakla beraber oturduğunuz yerden kazanma imkanı da sunar.

Değerlenecek Olan Coinler ( Kripto Paralar )

5-Akropolis (AKRO)

2021 yılında büyüme göstererek geleceği olan coinler açısından göz kırpma yapan AKRO koin grafik incelemesine bakıldığında ise %70 yükseliş değeri göstermektedir. Tasarlanma amacı bankasız ekonomi olan AKRO gelecekte değerlenecek olan coinler arasında gösterilmektedir.

Değerlenecek olan kripto paralara benzer içerikler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfamız ekonominin her alanında bilgi amaçlı kurulmuş olup kesinlikle yatırım tavsiyesi vermemektedir. Kimseden de almamanızı öneririz. Tercihlerinizin kendinize ait olduğu sürece pişmanlıklarınız sizleri üzmeyecektir. Bizlere destek olmak açısından sosyal medya da paylaşıp & takip edebilirsiniz. 

Yorum yapın