Gate io Fon Şifresi Nasıl Alınır?

Gate io fon şifresi nasıl alınır dediğinizde aslında sonuç oldukça kolaydır. Çünkü üyelik oluştururken size bunu soracaktır. Yapmanız gereken bazı adımlar vardır. Bu adımları seçerek gate io fon şifrenizi alabilirsiniz. Bunlar;

  • Gate io adresinden kayıt ol seçeneğine gelirsiniz.
  • Üyelik oluşturursunuz.
Gate io Fon Şifresi Nasıl Alınır?
  • Sonrasında size fon şifresi oluşturmanız istenecektir. Hepsi bu kadar.
Gate io Fon Şifresi Nasıl Alınır?

Eğer ki şifrenizi başta almadıysanız veya şifrenizi değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayarak yapabilirsiniz.

  • Profilinize tıklayın.
  • Kimlik ve güvenlik seçeneğine tıklayın.
Gate io Fon Şifresi Nasıl Alınır?
  • Aşağıda fon şifresi al seçeneği çıkar. Eğer şifreniz var ve değiştirmek istiyorsanız. Değiştir seçeneği çıkacaktır.
Gate io Fon Şifresi Nasıl Alınır?

Gate io Fon Şifresi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Gate io fon şifresi nasıl alınır kısmında olduğu gibi yine basit adımlar ile kimlik güvenlik kısmına gelmelisiniz. Burada değiştir seçeneğine tıkladığınızda kenarda şifremi unuttum kısmı çıkacaktır. Oradan unuttum diyerek yeni şifrenizi gerekli bilgileri doldurarak edinebilirsiniz.

Gate io Fon Şifresi Unuttum

Gate io Fon Şifresi Ne İşe Yarar?

Gate io fon şifresi sizlere ekstra güvenlik sunmaktadır. Burada belirlemiş olduğunuz şifre ile hesabınızı ekstra bir şifreleme koyarsınız. Böylelikle alım satım işlemlerini yaparken bu şifreyi sorar. Aynı şekilde para çekme işlemlerinde de bu şifreyi kullanırsınız.

Gate io fon şifresi nasıl alınır adımlarını anlattık. Merak ettikleriniz bize sorabilirsiniz. İsterseniz buradan Gate io al sat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın