Gate io Güvenilir mi ? Gate io nedir, Hangi ülkenindir? 2022

Son zamanların popüler borsası olan gate io güvenilir mi sorularını oluşturmaktadır. Gate io borsası dünya çapında oldukça kullanılan ve en fazla ön satış, dağıtım gibi işlemlere ev sahipliği yapan güvenilir bir borsadır. Gate io hangi ülkenin soruları güven konusuna bir nebze cevap olabilir. Hong Kong ülkesinde kurulmuş, günümüzde ise kendini kanıtlamış nadir borsalardandır.

Gate io Güvenilir mi ?
Gate io Güvenilir mi ?

Buna benzer borsalar hakkında aklınızda bir takım soru ya da sorunların olması oldukça normal. Özellikle ismi garip olmasından ötürü, gate io borsası güvenilir mi düşüncesi ister istemez merak konusudur. Günümüzde çok fazla güvensiz borsa bulunmaktadır. Üstüne üstelik LUNA krizi de bu soruları daha fazla düşündürmektedir. Hepsinden önemlisi ülkemizde yapılmış olan borsa vurgunlarıdır. Bu olaylar sonrası yabancı borsalar hakkında da bir takım şüphelerimizin olması oldukça doğal olacaktır.

Gate io Güvenilir mi ?
Gate io Güvenilir mi ?

Gate io Güvenilir mi? Gate io Nedir?

Gate.io borsası 2013 yılında kurulmuş ve günümüze kadar kırmızı bir simge ile gelmiş iken geçtiğimiz günlerde simgelerinin mavi ve beyaz olarak güncellediler. 1400’den fazla kripto para ile 2500’den fazla işlem çiftine destek vermektedir. En önemli detayı ise 2020 yılında Armanino LLP tarafından yapılan denetlemeden rezervlerini kanıtlayarak çıkmış olmalarıdır.

Gate io borsası coinmarketcap verilerine göre dünyada en çok kullanılan borsalardan bir tanesidir. Şu an bu verilere göre 6. Sırada yer almaktadır. Coingecko verilerine göre ise 5. Sırada yer almaktadır. Diğer önemli bilgiler ise şu şekildedir:

  • 24 saatlik işlem hacmi: $1.396.571.064 dolardır.
  • Ortalama ziyaret: 14.977.853’dür.
  • Önemli özellik: Fon şifresi ile koruma sağlar. Buradan bilgi alabilirsiniz.
  • Komisyon oranı: 0.020’dir. İndirim alabilmek için indirimli linkimiz ile kayıt olabilirsiniz.
Gate io Güvenilir mi ?
Gate io Güvenilir mi ?

Gate io vs Diğer Borsalar

Gate io güvenilir mi sorusuna üstteki bilgiler ile açıklık getirdiğimizi düşünmekteyiz. Gate.io borsasını farklı kılan nedir? Gate io borsası diğer borsalara göre daha fazla kripto para listelemektedir. Binance’de bile 362 civarlarında olan bu sayı gate io için 1400 üstüdür.

Bu fazlalıkta onlara ekstra bir özellik getirmektedir yani airdrop fazlalığı. Kısaca sağladıkları fazla coinler ile rahatlıkla airdrop dağıtırken cömert olabilmektedirler. Aynı zamanda böylelikle daha fazla ön satış listelemesi sağlayabilmektedirler. Birçok coinin ön satışı ilk olarak bu borsada çıkmaktadır. Umarız ki bundan sonra da bu başarılarını devam ettirebilirler. Gate io borsasına Türk Lirası ile yatırım yapmak isterseniz eğer bu yazımız sayesinde sizlerde sorunsuz bir şekilde bu borsa üzerinde yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Önemli bilgilendirme: Web sitemiz sizlere yatırım tavsiyesi sunmamaktadır. Yayınlanan reklamların tamamı Google tarafından otomatik olarak yayınlanmaktadır. Reklamlar sponsor olmamakla beraber dikkatli incelenmelidir. Reklam filtrelemesi sağlasak da bazen gözden kaçabilen reklamlar olabilmektedir.

Yorum yapın