Geleceği Olan Coinler (Kripto paralar) Listesi

Geleceği olan coinleri tamamen varsayımsal olarak verilerle anlattık. Herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Son yıllarda özellikle de kripto para dünyası ile ilgili meydana gelen gelişmeler bütün dünyada adeta kasırga etkisi yaratmaya devam ediyor.

Bu makalede ise Bitcoin haricindeki, geleceğe yön verecek olan altcoinlerin sizlerle paylaşacağız. Diğer taraftan, kripto para piyasasının amiral gemisi olarak adlandırılan Bitcoin günümüzde herkes tarafından artık tanınır bir hal aldı.

Başka bir açıdan ethereum da yine aynı şekilde vadeli işlemlerin açılmasıyla finans çevreleri tarafından daha fazla ilgi gören bir Kripto para olarak yerini korumaya devam ediyor.

Kripto paralar hakkında bilmedikleriniz

Kripto Para Piyasasında Geleceği Yön Vermeye Hazırlanan Altcoinler Hangileri? 

Amiral gemisi olarak bilinen bitcoin’in haricinde yeni yeni gelişim gösteren ve gelecek zaman dilimleri içerisinde mükemmel bir şekilde para kazanmaya aracılık edecek olan altcoinlerin isimleri ve açıklamaları bu makalede sizler için tek tek hazırlandı.. İşte geleceği olan coinler:

Avalanche

Geleceğin kripto paraları arasında avalanche protokolü ile sunulmakta olan bu sanal parayı almak mümkündür.

Türk bilim adamı olan Profesör Doktor Emin gün Sirer’in de aynı şekilde geliştiricilerinden biri olduğu Kripto para Avalance, 2 milyar dolar üzerindeki piyasa hacmi ile bütün kripto paralar arasında 38. sırada bulunuyor. Bu da geleceği olan coinler için ilk sıra demek oluyor.

Son zamanlardaki yükselişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran avalance açısından hep tavanda bulunan transferlerde meydana gelen çeşitli aksamalar Kripto para dünyasındaki kuvvetlenen yerini kurumasına engel olmadı.

Henüz çok yeni bir kripto para olmasına rağmen şimdiden adından söz ettirmeyi Başaran ve gelecek zaman dilimi içerisinde Kripto para dünyasındaki altcoin oyunlar arasında mükemmel bir şekilde yatırımcısına servet kazanacak derecede güçlenmesi bekleniyor. Bakınız.

Kripto para nedir ?

Algorand

Geleceğin Kripto para dünyasında önemli bir yer edinmesini bekleyeceğimiz bir başka kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Ethereum’un 2.0 geçişi ile sunmak amacıyla hareket ettiği weprof teknolojisinin başlangıcı itibariyle bünyesinde barındıran algora 2 milyar doları aşan bir piyasa hacmi ile kripto para dünyasında işlem görmeye devam ediyor ve 40. sıradaki yerini koruyor.

Ethereum alanda meydana gelen yoğunluk ve çok yükselen transfer ücretleri ile beraber işlem ücretinin yüksek olması gibi durumlar katılımcıları ve kripto para dünyasında yatırım yapmak isteyen diğer kişileri ya da kurumları algorand gibi diğer Kripto para birimleri ile alakalı işlemi yapmaya yöneltiyor. 

Kripto Para Nedir

Ada

Geleceği olan coinlerin sonunda ADA coin gelmektedir. Şimdilik çok ufak rakamları ile satın alınabilen Ada ve özellikle de geçtiğimiz aylar içerisinde yüzde 300’e varan bir değer artışı ile dikkatleri üzerine çekti. Aynı zamanda Ada, Kripto para dünyasında Bitcoin’e dahi rakip olabilecek bir altcoin olarak tanımlanıyor.

Bu durum aslında gelecek zaman dilimleri içerisinde Kripto para dünyasında faaliyet gösteren altcoin oyunları arasında para biriminin çok yüksek rakamlara ulaşması bekleniyor.

Şimdiden kripto para dünyasında faaliyet gösterip para kazanmak isteyen katılımcıların Ada Kripto para birimi ile alakalı çeşitli araştırmalar yaptıkları da biliyor.

Bu yazımızda araştırmalar sonucu geleceği olan coinleri işledik. Buna benzer içerikler için sayfamızı ziyaret edebilir, merak ettiklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Ayrıca kripto para şirketlerini de buradan inceleyebilirsiniz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

Yorum yapın