Havale Eft Ücreti Almayan Bankalar 2022 Güncel

Havale eft ücreti almayan bankalar genellikle nadirdir. Çünkü bankların gelir göstergelerine bakacak olursak bu ücretler ve kredi kartı, kredi faizleri oluşturmaktadır. Lakin bazı bankaların bu ücretleri almadan da işlem yapabildiğini görüyoruz. Rakipleriyle yarışta bir adım öne çıkmak isteyen bankalar bu ücretleri belirli limitlere kadar almamaktadır.

EFT Ücreti Almayan Bankalar

  • EnPara.com
Havale Eft Ücreti Almayan Bankalar

Sadece havale değil aynı zamanda EFT ücreti de almamaktadırlar. Üstelik yapmış oldukları kampanyalar sayesinde 2016 yılından bu yana ülkemizin en çok kullanılan bankası haline gelmiştir. Bu başarının arkasında merkezsiz bankacılık yatmaktadır. Herhangi bir fiziki şubeleri bulunmuyor. Böylelikle şube masrafları olmayan enpara.com havale eft ücreti almayan bankalar arasında ilk sırada bulunmaktadır. Bu kampanyayı başlatan ilk bankadır.

Ayrıca %50 iade gibi, %50’siz bizden gibi yaptıkları kampanyalar ile bizleri gönülden vurmuş bir sistemdir. Yaptıkları diğer kampanyalar arasında harcamalarınızı iade etmek olmuştur. Örnek vermek gerekirse 2000TL harcama yaptığınızda hesabınıza 100-200 TL iadeler yapmaktadırlar. Bu güzel kampanyaları ile EFT ücreti almayan bankalar arasında başı çekmektedir.

  • FibaBanka
Havale Eft Ücreti Almayan Bankalar 2022 Güncel

Son dönemler adını sıkça duyduğumuz FibaBankası da Havale eft ücreti almayan bankalar arasındadır. Yapmış oldukları kampanyalar ile gelecekte ülkemizde epey yer edecekler gibi görünüyor. Bankanın sayfasına da bakarsanız ücretlerin 0 TL olarak gözüktüğünü görebilirsiniz.

  • SeninBankan
Havale Eft Ücreti Almayan Bankalar 2022 Güncel

KuveytTürk aracılığı ile enparadan sonra çıkmış olan bir online bankacılık sistemidir. Yine şubesiz çalışma mantığı ile ilk hedeflerini öğrenciler yönelterek ücret almamaktadırlar. Tüm işlemlerinizi ücretsiz halledebilirsiniz. Oldukça da geniş kampanyalara sahiptirler.

Bu üç banka harici diğer bankalar belirli oranlarda da almamaktadır fakat genellikle bunları kısıtladıkları için tamamiyle ücretsiz halde işlem sağlamak mümkün değildir. Havale EFT ücreti almayan bankalar için bunlar önde gelenlerdir. Yeni kampanyalar için takip edebilirsiniz.

Havale Ücreti Almayan Bankalar

Havale Eft Ücreti Almayan Bankalar

Aslında bu başlığı ” havale ücreti alan bankalar” olarak düzenlesek çok daha iyi olurdu. Çünkü artık aynı bankayı kullananlar için havale ücreti alan banka sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecektir. Örnek vermek gerekirse ” Garanti, Ziraat, İŞ, Vakıf” bankaları hala havale ücreti almaktadır. Bu bankalar harici çoğu banka havale ücreti talep etmemektedir.

Gördüğünüz gibi bir elin parmaklarını geçmedik. Ayrıca EFT Fast sisteminin pandemi süreci ile hayatımıza girmesini şiddetle kınıyoruz. Böyle bir teknoloji daha önce yapılabilir halde ve hazır şekilde bekletilen bir sistem olduğunu gösteriyor. İnsanları bu zamana kadar iş saatleri diye mağdur etmeleri oldukça üzücü.

Havale eft ücreti almayan bankalar gibi buna benzer içerikler için sayfamızı ziyaret edebilir, merak ettiklerinizi yorumlarda sorabilirsiniz.

Yorum yapın