KuCoin Para Yatırma *2023*

Kucoin para yatırma işlemi diğer borsalarda olduğu gibi kolaydır. Dikkat edilmesi gereken ince noktaları bulunmaktadır. Burada tüm alternatifler ile sizlere detayları anlatacağız. Buradaki adımları doğru uygulayarak sizde para yatırma işleminizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Kucoin para yatırma işlemlerini kredi kartı ya da banka hesabı ile şimdilik yapılamamaktadır. Ülkemizdeki düzenlemeler gereğince artık bu şekilde işlem mümkün değildir. Fakat F2P dediğimiz aracı kurumlar ile yatırma işlemi sağlayabilirsiniz. Lakin bu da sizlere oldukça yüksek komisyon demektir. Kimse yüksek komisyon vermek istemez. Bu nedenle neredeyse 0 komisyona yakın oranla para yatırma işlemlerinizde yardımcı olacağız. Bunun için 2 seçenek vardır.

  • Seçenek BinanceTR kullanmak olacaktır. BinanceTR’de banka komisyonu %0’dır. Ayrıca transferde komisyon indirimi de almak mümkündür.
  • FTXTR olacaktır. Son günlerde yeni gelmiş olsa da bu platform sayesinde de işlem yapılabilmektedir. FTXTR’ye buradan kaydolarak 100TL ödülde alabilirsiniz.

Her iki borsada da benzer adımları uygulayarak işlemimiz sağlayacağız.

Kucoin TL Yatırma Nasıl Yapılır?

Kucoin para yatırma ve Kucoin tl yatırma işlemi oldukça kolay olmasının sebebi Türk lirasını da listelemesidir. Fakat biliyorsunuz çoğu borsa kendi para birimlerinden ya da UST ile işlem yapmaktadır. Bu nedenle bu seçenekleri kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

  1. İlk olarak BinanceTR hesabınıza giriş yapıyorsunuz üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz. Sonrasında para yatırma diyerek buradan uygun olanı seçelim.
Kucoin Para Yatırma

Daha sonra yatırdığınız parayı sizin için en uygun olan para biriminden alalım bu genelde düşük komisyondan ötürü DOGE ya da XLM olarak seçilir.

Sonrasında KuCoin hesabınıza giriş yaparak DOGE ya da XLM cüzdan hesabınızı adresini kopyalıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta adres cüzdanları 2 tarafta da aynı olmak zorundadır. XLM ile yapıyorsanız MEMO’ya dikkat etmelisiniz.

Kucoin deposit diyerek bu şekilde adresinizi kopyalayıp BinanceTR hesabınıza yapıştırın.

Kucoin Para Yatırma

Sonrasında artık Kucoin hesabınıza geçmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Benzer şekilde FTXTR ile de aynı şeyleri gösterelim. Yine aynı şekilde uygun bankayı seçerek Türk Lirası yatırma işlemi sağlıyoruz.

Kucoin Para Yatırma

Sonrasında Kucoin borsa adresimizi kopyalayarak çekmek istediğimiz şekilde çekimi sağlıyoruz. Kucoin hala üye değilseniz buradan üye olarak 10 Dolar kazanabilirsiniz. KuCoin para yatırma işlemleri bu kadar kolaydır. Bu işlemleri diğer borsalar içinde uygulayabilirsiniz.

Gate.io İle ilgili yazılarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın