Luna AirDrop 2.0 Yeni

Luna airdrop ile yeni luna tanıtımını sağladı. Bununla birlikte birçok borsadan desteğini de almış bulunmakta. Programın adı LUNA canlandırma projesi olacak. Bununla birlikte cüzdanlarında hala daha LUNA olan veya saldırı sonrası almış olanlar için akıllarda bir airdrop sorusu oluşmuş bulunmakta. Bu airdrop nasıl alınacak?

İşte merak edenler için yeni luna airdrop ve tanıtımını açıklıyoruz.

Yeni Luna AirDrop ve Tanıtım

Luna airdrop

Terra tarafından yapılan açıklama sonrası koşulları sağlayan kullanıcılarına airdrop dağıtımı sağlanacaktır. 27 Mayıs ise ilk gösterimi göreceğiz. Bununla beraber eski LUNA’nın ismi (LUNC) yani LUNA CLASİC olacaktır. Böylelikle yeni bir sistem ile daha sağlam olacaklarına inanmaktadırlar.

Airdrop dağılımı 2 şekilde olacaktır.

  • Saldırı öncesi cüzdanında LUNA ve UST tutanlar.
  • Saldırı sonrası 27 mayısa kadar LUNA ve UST alanlar şeklinde.

Dağıtılacak olan airdrobun büyük çoğunluğu saldırı öncesi LUNA ve UST olanlar için olacaktır. %35’lik kısım bu kısımdan oluşacaktır. Geri kalan %70‘lik kısım 2 ile 4 yıl arasında dağıtılacaktır.

Başlangıçta açılan airdrop 10bin LUNA’dan daha az bulunanlara 27 Mayıs tarihinde dağıtılacaktır. Kalan kısım periyodik olarak saldırı sonrası LUNA alan kullanıcılara dağıtılacaktır.

Yeni LUNA Hangi Borsalarda Olacak?

Yeni LUNA ile birçok borsa desteğini açıklarken birçok önemli borsa da destek olmayacağını açıkladı. Burada önemli destek Binance tarafından geldi. İşte yeni canlandırma projesini destekleyen borsaların listesi:

Duyuru: Sizler adına kripto forum kurulumumuz başlamış bulunmaktadır. Değerli okuyucularımız hazırlıklarımız tamamlandığında web sitemiz üzerinden sizlere bildirim sağlayacağız. Lütfen şimdiden yerinizi almayı ihmal etmeyin!

Not: Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken de satarken de yalnızsınız! – Özgür Demirtaş

Yorum yapın