*2023* Maxipuan Nasıl Kullanılır? Nerelerde Geçerlidir? Nerede Kullanılır?

Maxipuan kullanımı için ödeme yaparken maxipuan ile ödemek istediğiniz belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekonomik zorluların içinde artık hepimiz puanlarımıza önem vermeye başladık. Bunların arasında en çok kullanılan İşbankası Maxipuan nasıl kullanılır ve maxipuan nerede kullanılır gibi sorular sorulmaktadır.

Bugün sizlere maxipuanın nerelerde geçerli olduğu konusunda detaylı bilgiler vereceğiz. Vereceğimiz bilgiler sayesinde sizlerde puanlarınızı artık kolaylıkla kullanabilir olacaksınız. İşBankası MaxiPuan Türkiyenin yaklaşık olarak % 90 işletmelerinde, kurumlarında geçerli olan bir alana sahiptir. Hatta İşBankası büyüklüğü ile dünyanın dört bir yanında kullanılan bir banka haline gelmiş. Birçok ülkede İşBankamatikleri mevcuttur.

MaxiPuan Nedir? maximum özet

Maxipuan nedir?

Maxipuan nasıl kullanılır sorusunun yanıtını alabilmemiz için bunun ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmamız gerekir. Maxipuan, kredi kartı ya da banka kartında olabilir. Sadece İş bankasına ait olan bu puan türü ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Eğer tam olarak ne olduğunu anlamadıysanız şöyle örneklenebilir. Bankaların kredi kartlarında kazanmış olduğunuz puan türünün İş Bankasındaki ismi diyebiliriz.

MaxiPuan Nasıl Kazanılır?

Maxipuan kazanmak için İş Bankası Maximum uygulaması üzerinden kampanyalara katılmanız gerekmektedir. Bazı kampanyalar kredi kartına özel olabilirken, bazı kampanyalar banka kartına özel olabilir. Katıldığınız kampanyanın detaylarını dikkatlice okumanız tavsiye edilir. Bu kampanyalar internet harcamasına özel olabilir. Gıda, market ya da elektronik harcamaları da olabilir.

Anlamadığınız noktalarda bizlere yorumlarda sorabilir veya İş Bankası canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Peki, kazandığımız maxipuan nerede kullanılır?

Maxipuan Nerelerde Geçerlidir?

Maxipuan geçen yerler, maxipuan nerelerde geçerlidir

Maxipuanı nerede kullanılır gibi soruları çok fazla düşünmenize gerek yok. İş bankası bu konuda en kolay bankadır. Kendileri Türkiyenin en büyük bankası olmakla beraber puanlarını her yerde kullanmanıza imkan vardır. Sırasıyla kullanım alanları:

 • Market: Tüm kurumsal marketler. Kasiyere sormanız yeterli.
 • Gıda: Kurumsal gıda kurmları.
 • Teknoloji: Tüm kurumsal teknoloji mağazaları.
 • E-ticaret: Pazarama, yemeksepeti vb. (Pazarama Nedir?)
 • Cinemaximum ile sinema bileti alabilirsiniz.
 • Maximiles ile uçak bileti.

Buna benzer birçok sektör sayılabilir. Ayrıca Akbank Chip Para Kullanımı hakkında da buradan bilgi alabilirsiniz.

Maxipuan Sorgulama ve Son Kullanma Tarihi

Maxipuanlarınızın son kullanma tarihi kampanya bazlı olup ilgili kampanya sürecinin takip etmeniz gerekir. Maxipuanlarınızı kolaylıkla maximum uygulamasından sorgulayabilirsiniz. Eğer uygulama kullanmıyor iseniz çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Maxipuan Geçen İnternet Siteleri

Maxipuan geçen siteler

MaxiPuan geçen siteleri diğer bir deyişle MaxiPuan online alışveriş yapabildiğiniz siteler:

 • Pazarama: Zaten İş Bankasına aittir.
 • Pazaramatatil
 • Obilet
 • YemekSepeti

Gibi sitelerde online alışverişte kullanmanız mümkündür. Buna benzer içerikler için web sitemizin bankalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

MaxiPuan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Maxipuan kullanım alanı oldukça geniştir. Pazarama, pazaramatatil, cinemaximum, işbankası geçerli olan kurumlar. Gıda, market, teknoloji vb.

Maxipuanlarınızı Maximum uygulaması ile sorgulayabilirsiniz. Ya da çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca kullanmak istediğiniz kurumda da ne kadar olduğu gözükecektir.

1 MaxiPuan 1 TL yerine geçer.

Trendyol üzerinde maxipuan kullanımı mümkün değildir.

Evet, geçerlidir. Fakat kazandığınız yer önemlidir.

Evet, geçerlidir. Kazandığınız alan önemlidir.

Maxipuan geçen internet siteleri aşağıdaki gibidir.

 • Pazarama
 • Yemeksepeti
 • Obilet

Yorum yapın