Metamask Hesap Açma *2023*

Metamask hesap açma artık günümüzde oldukça popüler hale gelmiş durumda. Çünkü günümüz dünyasında artık kripto paralar ile ilgilenmeyen insan sayısı oldukça azdır. Bu ilginin bir sonraki seviyesi artık telefonda ya da bilgisayarlarda taşınan cüzdanlar olmuş durumda. Bu cüzdanlar ile ödemeler yapılmakta ve bu cüzdanlar ile paralarınız daha güvende olabilmektedir.

Sizde bu yazımız sayesinde metamask cüzdan açma işleminizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Veri gizliliğini önemseyen bu cüzdandan ötürü bizde gizliliğinizi önemsiyoruz ve görsel paylaşmayı sınırlı tutuyoruz. Dikkat edeceksiniz ekran görüntüsü aldığınızda bile uyarı veren bir cüzdan olacaktır.

Metamask hesap açma

MetaMask Hesap Açma

Metamask cüzdan oluşturma işleminizden sonra apple kullanıcıları için özel bir tavsiyemiz olacaktır. Bu nedenle yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Adımlar:

  1. İlk olarak bilgisayar veya telefonunuza uygulamamızı indirelim.
  2. Mail adresiniz ile kayıt işlemini tamamlayın. Ya da mail olmadan tercih sizin.
  3. Daha sonra size 12 adet sıralı kelimeler verecektir.
  4. Bu kelimeleri bir kenara not edelim.
  5. Cüzdan kaybında da bu kelimeler destek olacaktır.
  6. Daha sonra bu kelimeleri sırasıyla yazarak cüzdanımızı aktif hale getirelim.
  7. Hepsi bu kadar! Ayrıca bilgisayar tarayıcı eklentisi aşağıdaki gibi olacaktır.

Dikkat: Bu tip cüzdanları her tarayıcıda yenisini oluşturarak kullanırsanız güvenlik seviyenizi bir adım öne çıkarmış olacaksınız! Metamask cüzdan oluşturma ile ilgili sorularınız olursa bizlere sorabilirsiniz.

Metamask hesap açma

Apple için Matemask Cüzdan Uyarısı !

Apple cihazlar icloud ile yedeklemeye sahiptir. Gerek apple gerek play için yedeklemeyi kapatalım. Çünkü burada bilgilerinizi yedeklemek, o hesap çalındığında cüzdanınızın da çalınmasına sebep olacaktır. Zaten metamask ekipleri resmi hesaplarından bu uyarı aşağıdaki şekilde yapmıştı.

Metamask icloud uyarısı

Bu yedeklemeyi kapatmak için icloud > yedeklemeler > yedeklemeleri yönet diyip uygulamayı bulup kapatalım.

Metamask cüzdan oluşturma işleminiz sonrasında bu güvenlik önlemini atlamamanız sizin için faydalı olacaktır. Buna benzer içerikler için kripto sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca indirimli kupon sağlamak isteyenler için bu linkten huobiden faydalanabilirsiniz.

Metamask Hesap Açma *2023*

Yatırım tavsiyesi değildir. Yakında telegram ile sizlere airdrop bildirimleri sağlayacağız kanalımıza buradan katılabilirsiniz.

Yorum yapın