Pancakeswap Coin Alma ve Satma *2022*

Pancakeswap coin alma işlemleri biraz sizlere karışık gibi gelebilir fakat aslında oldukça basittir. Önemli olan detay ise bir cüzdanınızın olmasıdır. Eğer bir cüzdanınız yoksa hemen şimdi bir cüzdan oluşturabilirsiniz. Eğer bu indirim haricinde bir ödül almak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.

Ayrıca indirimli olarak kupon ödül kazanmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.

Cüzdan işlemlerinizi tamamladıktan sonra bir adet pancakeswap hesabı oluşturmak zorunda değilsiniz. Cüzdan indirimini cihazınıza sağlamalısınız. Bu kısımda metamask ya da binance wallet yeterli olacaktır.

Daha sonrasında pancakeswap sitesine giderek ne almak istiyorsanız, cüzdan seçimi ve tutar seçerek alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bu adımları bir de görsel olarak anlatalım sizlere.

  1. Değişim sayfasına gidin.
  2. Cüzdan kilidini açın.
Pancakeswap Coin Alma
Pancakeswap Coin Alma

Sonrasında swap yani değişim diyerek satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu esnada cüzdan size bir onay gönderir ve onay vermeniz lazım.

Pancakeswap Coin Satma

Pancakeswap coin alma oldukça basittir. Aynı şekilde pancakeswap coin satma işlemi de basittir. Hemen kısaca özetleyelim. Yine cüzdanınızı bağladıktan sonra satma işlemini istediğiniz şekilde yazarak satışını yapabilirsiniz. Bu işlemlerinde görselleri kısaca aşağıdaki gibi olacaktır.

Benzer içerikler için buraya tıklayın.

Yorum yapın