SLP Coin Nedir, Yorum, Geleceği *2023*

Slp coin nedir diye sorulduğunda diğer coinler gibi varlığın çıkış zamanına, projesine ve planına göz atmakta fayda olacaktır. Tüm kripto paralarda olduğu gibi slp coin geleceği de merak konusu olmaktadır. Bu nedenle slp coin yorumlar oldukça önemli bir yere sahiptir. Birlikte detaylı inceleyeceğimiz bu coinde dikkat etmeniz gereken noktaları belirteceğiz.

Bugün size anlatacağımız konular ile slp coin nedir, slp coin yorum, slp coin geleceği gibi sorulara açıklık getirmiş olacağız. Buna benzer incelemelerimizin devamının gelmesini isterseniz yorumlarda belirtebilirsiniz. Ayrıca buradan diğer kripto paralar hakkında yapmış olduğumuz analizleri de inceleyebilirsiniz.

Slp Coin Nedir, Geleceği, Yorum
Slp Coin Kazanç

SLP Coin Nedir?

Slp coin açılımı ile “Smooth Love Point” olarak bilinmektedir. Günümüzde oldukça gelişmekte olan block-chain teknolojisinde yer alanların adını sıkça duyduğu ya da duyacağı bir coindir. Axie Infinity oyununu birçok insan duymuş veya oynamıştır. Bu oyun üzerinde kazanılabilen ve harcanılabilen bir Ethereum tabanlı coindir.

AXS olarak biline coinden belirli bir miktar ile bu oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunda yapacağınız harcamalar veya kazanacağınız tutarlar SLP olarak ödenmektedir. SLP coin ilk bakışta önemsiz gibi görünse de işlevine dikkat ettiğimizde oldukça yararlı olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca oyun içinde yapılan satışlar ve yapılan arenalar ile slp coin kazanabilirsiniz. Bunlarda sizlere ek kazanç kapısı oluşturabilir.

SLP Coin, Trung Nguyen tarafından kurulmuştur. Hayalindeki oyunu yaptığını ve sunduğunu belirterek, herkesin hızlıca uyum sağlayıp, anlayacağı bir proje olduğunu belirtmektedir. Ayrıca oyun haricinde Binance, Kucoin, Huobi gibi borsalardan da bu coini elde edebilirsiniz.

SLP Coin Neden Farklıdır?

Slp coin nedir sorusunu kısaca anlattıktan sonra birazda slp coin işlevi hakkında yorumlar yapmak faydalı olacaktır. Çünkü gerçekten matematiksel olarak saat gibi işlemektedir. Peki bu nasıl olmaktadır?

  • Oyuncular oyun içinde SLP alır veya kazanır. Yani SLP arzı yaşanır. Basit tabir ile üretimi diyebiliriz.
  • Oyuncular oyun içinde SLP harcar, dışarı aktarım ile çekim sağlar. SLP coin yakılır, coin yakmak o coin için oldukça önemlidir. Böylelikle arz talep dengesi sürekli olarak işler.
  • Ayrıca SLP coin diğer şeylerle takas edilebilir. Çekip farklı kripto paralar ile takas edebilirsiniz. Ayrıca bunu paraya dönüştürebilirsiniz.

Özetle Axie Infinity için play-to-earn mantığının temelini oluşturmaktadır. Oyna ve kazan!

Slp Coin Nedir, Geleceği, Yorum
Slp Coin Nedir, Geleceği, Yorum

SLP Coin Geleceği

Slp coin geleceğine baktığımızda ise yukarıdaki metrikleri düşünürsek sınırsız bir arz ve talep mevcut diyebiliriz. Sınırsız arz aslında iyi bir şey değildir fakat bunu dengeleyen sınırsız bir talep olduğu sürece çok fazla sorun yaratmayacaktır. Aynı zamanda arzı sınırlamak adına her alışverişte fiyat artışının olması da denge için önemli bir etkendir.

Günümüzde ayı piyasasını düşünecek olduğumuzda yaşanan dibe vuruşlar gayet normal olarak karşılanabilir. Fakat bu geleceği hakkında net bir şey söylememizi mümkün kılmamaktadır. Çünkü geleceğin gideceği noktalarda bu tür “Oyna-Kazan ve Öğren-Kazan” modelleri dikkat çekici bir hal alacağı söz konusudur.

Özellikle oyna kazan mantığı çatısı altında birçok projeyle beraber gelişimler devam etmektedir, edecektir. Bu projelerin başını ise AXİE çekmektedir. Bu nedenle şimdiden küçükte olsa burada bulunmanın etkisi olabilecektir. Belki de gelecekte yapacağımız meslekler oyna-kazan üzerine olabilir.

Slp Coin Nedir, Geleceği, Yorum
Slp Coin Nedir, Geleceği, Yorum

SLP Coin Yorum

Slp coin yorum hakkında düşüncelerimiz ise tam olarak güven vermemektedir. Fakat fırsat her zaman mevcuttur. Kripto piyasasında çöküşler, artışlar her zaman yaşanmaktadır. Normal piyasalara göre çok daha sert inişler ve çıkışların olmasının en büyük etkisi gerçekten bu piyasanın daha yeni olmasıdır.

Şöyle düşünebilirsiniz: Hisseler, fonlar 1500 yılında yoktu. Fakat bir yatırım mevcuttu. Belki bir arsaya belki bir ineğe belki bir altına. İnsanlar geleceği yönelik hep bir şeyler aradı, tasarladı ve yaptı.

Kripto piyasası da şu an çok yeni bir piyasadır. Bu piyasanın getirdiği riskleri ve avantajları her zaman iyi değerlendirmek gerekir. Bu yönde yapılan çalışmaları ve araştırmaları sıkı takip etmelisiniz.

Hiçbir içeriğimiz yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlı üretilmiş içeriklerdir. Reklamlar google tarafından rassal sağlanmaktadır. Forum sayfamıza buradan üye olabilirsiniz. 

Yorum yapın