Ücretsiz Kripto Para Kazanmanın 5 Yolu 2022 Güncel

Ücretsiz kripto para kazanmak isteyenler bu yazımız sayesinde deneme yapabilir. Teknolojinin; günden güne değişmesi ve sürekli olarak gelişmesi ile birlikte, herkesin aşina olduğu ve klasik para kazanma yöntemleri dışında birçok farklı yöntem ortaya çıktı. Stok fotoğrafçılığı, anket doldurma, online satış, makale veya blog yazarlığı, web tasarım bu yöntemlerden bazıları.

Bunlar dışında; son dönemde sıkça karşımıza çıkan, hatta giderek daha çok yayılmaya başlayan ve daha popüler hale gelen bir yöntem daha var. O da bitcoin ile para kazanma yöntemi. Yani diğer adıyla kripto para yöntemi.

Bu yöntem çok kısa sürede oldukça popüler hale geldi. Bitcoin; doğru ve bilinçli bir şekilde yatırım yapıldığında, teknik olarak yeterli donanıma sahip olunduğunda hâlen en çok para kazandıran yöntemlerden birisidir.

Peki, Kripto ile nasıl para kazanılır? Bunun için neler yapmak gerekir? Nelere dikkat edilmeli? Kripto para kazanma yöntemleri nelerdir? İşte Ücretsiz kripto para kazanmanın en popüler 5 yolu.

1- Ücretsiz Kripto Para Kazanmak İçin Çalışmak

Ücretsiz Kripto Para Kazanmanın 5 Yolu 2021 Güncel

Ücretsiz kripto para kazanmak için uygulanabilecek olan yöntemlerden birincisi; kripto için çalışmaktır. Mühendis, doktor, öğretmen, öğrenci, tasarımcı, genel müdür ya da herhangi bir meslekte olmanız hiç fark etmez. Sistemde sizden bazı hizmetleri yerine getirmeniz isteniyor. Yerine getirdiğiniz hizmetler karşılığında ise kripto kazanıyorsunuz. Bu yöntemle kripto kazanabileceğiniz platformlardan bazıları şunlardır;

  • Cryptogrind
  • Jobs4Bitcoins
  • Coinality
  • 21.co
  • bitWage

2-Ticaret Yaparak Kripto Para Kazanma

Ücretsiz kripto para kazanmanın 5 yolu

Ücretsiz kripto para kazanmanın bir diğer yöntemi ise ticaret yaparak bitcoin kazanmadır. Bu yöntem hem yasal hem de uygun maliyetli bir yöntemdir. Her ne kadar basit bir yöntem gibi görünse de önemli ölçüde farkındalık ve analiz yapmak gerektiren bir yöntemdir.

Genel olarak; alış verişe dayalı bir sistem olan ticaret yaparak kripto kazanma yönteminde mantık şudur; fiyatı düşükken alınan bir bitcoin veya altcoin, yüksek fiyata ulaştığında elden çıkarılır. Pek çok farklı borsada çeşitli kripto paralar mevcut. Bu nedenle sizin için en uygun olan borsada alım satım işlemi yapabilirsiniz.

Ticaret yaparak kripto kazanma yönteminde dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta yatırım yapacağınız kripto para borsasında ki tüm kripto paraların analizlerini, güncel fiyat hareketlerini takip etmeniz gerekir. Aksi takdirde bu yöntemle para kazanmanız oldukça zorlaşır. Ticaret için faydalanabileceğiniz siteler tüm dünyada olduğu gibi şu anda ülkemizde de faaliyet gösteren paribu ve binancedir. Kripto para kazanma yöntemleri açısından binance önemli yer kaplamaktadır.

3-Kredi Vererek Kripto Kazanma

Ücretsiz Kripto Para Kazanmanın 5 Yolu 2022 Güncel

Ücretsiz kripto para kazanmanın bir başka yöntemi ise kredi vererek kripto kazanmadır. Şöyle ki; elinizde mevcut bitcoin varsa ve bununla uzun zamandır herhangi bir işlem yapmıyorsanız, en iyisi onu elden çıkarmanızdır.

Yani elinizde ki bitcoini ödünç vererek, para kazanma işlemidir. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken nokta; oldukça değişken bir platform olması sebebiyle, borç vereceğiniz kişiyi çok dikkatli seçmeniz gerekiyor. Bu kripto para kazanma yöntemlerinden en kolay olanıdır.

4-Musluklardan Kripto Kazanma

Ücretsiz Kripto Para Kazanmanın 5 Yolu 2022 Güncel

Ücretsiz kripto para kazanma yöntemlerinden dördüncüsü ise musluklarla kripto kazanma yöntemidir. Sistem hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; bir web sitesi ya da uygulama şeklinde, yüzlerce farklı bitcoinin bir Satoshi biçiminde, ziyaretçilerin açıklandığı captcha ya da görevi tamamlaması sonucunda ödül verilmesidir.

Burada verilen görevler ise genelde oyun oynama, video izleme, reklamlara tıklama gibi görevlerdir. Bu yöntem için bittube platformunu kullanabilirsiniz. Kripto para nasıl kazanılır diye düşünmeyin. Araştırın izleyin deneyin.

5-İnsanlara Yardım Ederek Kripto Kazanma

Ücretsiz kripto para kazanma konusunda uygulanabilecek olan beşinci ve son yöntem ise insanlara yardım etmedir. Çevrim içi ya da çevrim dışı olarak, verilen ipuçlarını kullanarak, çeşitli araştırmalar yapmaya dayalı bir uygulamadır.

Yani daha basit şekilde ifade etmek gerekirse, insanların sizden bir şey istemesi ve sizin de istenilen şeyleri yerine getirmeniz üzerine kurulu bir sistemdir. Bitfortip bu yöntem için hizmet veren bir platformdur.

Ücretsiz kripto para kazanmaya benzer içerikler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorumlarda sorabilir. Paylaşım butonları ile bize destek olabilirsiniz. Bizi sosyal medya da takip etmeyi de unutmayın..

 KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !  

Yorum yapın