0.99 Faizle Konut Kredisi İçin Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

0.99 Faizle konut kredisi almak için herkes yeni paketin resmileşmesini beklemektedir. Sizlerde yeni konut kredisi kampanyası ile artık ev sahibi olabilirsiniz. Fakat bazı şartlar mevcuttur. İşte o şartları bu yazımız sayesinde öğreneceksiniz.

0.99 konut kredisi ve 0.89 konut kredisi olmak üzere açıklanan bu 2 paketten yararlanmak için yapmanız gerekenler ve şartlar yazımızın devamında detaylı olarak anlatılmıştır. Sizlerde hemen hesabınızı yapın ve planlı olarak ev sahibi olun! Tam 2 milyon lira kredi için işte detaylar!

0.99 Faizle Konut Kredisi Şartları Nelerdir?

0.99 Konut kredisi şartları aslında oldukça açık ve net şekilde konuşmadan da belirtilmiştir. Burada dikkat etmeniz gereken durum şu an hiçbir bankada bu durumun mevcut olmadığı ilerleyen süreçte açıklanacağıdır. Ön görümüz ise ilk olarak devlet bankalarına geleceği hatta özel bankalara gelmeyeceği yönündedir. İşte maddeler yeni konut kredisi şartları:

  • İlk kez konut sahibi oluyor olmanız gerekiyor.
  • 10 yıla kadar vade sınırı.
  • Alacağınız konut sıfır olmalıdır.
  • Örnek planlara bakacak olursak en düşük 100.000 TL aylık 1500TL taksitle olacaktır. Bu ve katları katlanarak devam edecektir.
  • 2. Paket kapsamında ise 0.89 faizle sağlanan konut kredisi; ikinci el konutları da kapsıyor. Konut değerinin en az yarısı 1 Nisan’dan önce açılmış döviz tevdiat hesaplarının bozdurulması veya fiziki altınların Merkez Bankası’na satılarak karşılanması şartıyla alınacak konutlar bu paketten yararlanabilecek.
  • Konut Kredileri için buradan destek alabilirsiniz. Benzer kredi bilgileri için buradan destek alabilirsiniz.

Yorum yapın