Mxc Borsası Nedir? Mxc Borsası Nasıl Kayıt Olunur? Güvenilir mi? *2022*

Borsaların artışı devam etmektedir. Bu artış yeni rakipler, yeni borsalar ortaya çıkarmaktadır. MXC borsası da bu yeniler arasında kendini zirveye taşıma projeleri ile ilerliyor diyebilir. Mxc borsası nedir dediğimizde ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

Mxc borsası 2018 yılında kurulmuş olup 3 farklı bölge de lisansa sahiptir. Borsanın ana ülkesi Singapur’dur. Kısaca adını şu an çok fazla duymamış olsak da ülkemizde dünya genelinde popüler ve ünlü bir borsadır. Kendilerine hız performansı konusunda oldukça fazla güvenmektedirler. Bu hızların testini birlikte göreceğiz.

Mxc Borsası Nasıl Kayıt Olunur?

Mxc borsası nedir diye kısa açıklamamız sonrası bu borsaya kayıt olarak birlikte incelememizi sağlayalım sevgili paraav.com okuyucuları. Standart tüm borsalarda kayıt ol seçeneğine tıklayarak ilgili alanları dolduruyoruz. Türkçe dil desteği mevcut.

Mxc Borsası Nedir? Mxc borsası güvenilir mi? Mxc borsası nasıl kayıt olunur? Mxc borsasına nasıl para yatırılır?

Bu adımdan sonra tüm borsalarda istedikleri gibi sizlerden KYC tamamlaması isteyeceklerdir. KYC adımlarını genellikle uygulamadan yapmak daha kolay olmaktadır.

ANDROİD

İOS

Sonrasında artık kurulumunuz tamamlanmış olacaktır. Açık olmak gerekirse yeşil tonları ile sağladıkları tasarımı oldukça beğenmiş bulunmaktayım. Denemeye değer bir borsa olmakla birlikte birçok coinin ilk listelenmeleri bu borsada olabiliyor. Bu nedenle ara sıra göz gezdirmekte fayda olacaktır.

Mxc Borsası Güvenilir mi?

Mxc borsası nedir, mxc borsasına nasıl kayıt olunur gibi detayları sizler için anlattık. Peki, Mxc borsası güvenilir mi? Açık olmak gerekirse bu tip borsaların lisanslarına bakmak gerekir. MXC lisansına bakacak olursak diğer güvenilir borsalar gibi gözükmektedir. Fakat siz yine de detaylı araştırmanızı sağlayın. Bizim araştırmalarımız borsada bir sorun olmadığını göstermektedir. Fakat bireysel araştırmalarınızı derinleştirmek faydalı olacaktır.

Mxc borsasının güzel yanı birçok çekilemeyen ödül platformları ilk çekimlerini bu borsaya açıyorlar genellikle. Örnek vermek gerekirse TOOB diye bir platform ilk çıkışında çok insan dolandırıcı olarak söylüyordu. Fakat tam tersi gününde herkes TOOBlarını bu borsaya çekti ve paraya çevirdi. Bu nedenle bu borsada işlem yapmak yerine bu tip işlemler için hazırda kenarda bulundurmak faydalı olacaktır.

Mxc Nasıl Para Yatırılır?

Mxc nasıl para yatırılır sorusunun cevabını çok fazla düşünmenize gerek yoktur. Diğer tüm borsalarda yaptığımız adımları uyguluyoruz. Malum ülkemizde artık kart ile bir borsaya yatırım yapmanız mümkün değil. Bu nedenle paranızı Ülkemizde bulunan BinanceTR, FTXTR gibi borsalara aktarıyorsunuz.

  • BinanceTR ya da FTXTR para yatırma.
  • XLM, DOGE, TRX gibi transferi düşük maliyetli bir coin alıyorsunuz.
  • Mexc borsası üzerinde bu coinlere yatırma diyerek, paranızın olduğu borsadan transfer sağlıyorsunuz.
  • Dikkat edin 2 tarafta da aynı para birimi olmalıdır. Yoksa paranız kaybolabilir.
Mxc Borsası Nedir? Mxc Borsası Nasıl Kayıt Olunur? Güvenilir mi? *2022*

Bu ve buna benzer içeriklerin devamını buradan öğrenebilirsiniz. En doğru bilgiye ulaşmak için bizi takip etmeye devam edin. Telegram kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın